Romano Mission hallitus


Sosiaalineuvos Väinö Lindberg 

vaino.lindberg@hotmail.com

puh. 045 6783 386

puh. 02 244 90202

Yrittäjä Jeppe Isberg

jeppe.isberg@gmail.com

puh. 040 5726 513

Suunnittelija Malla Laiti

malla.laiti@avi.fi

puh. 040 7458 118

Perhetyön päällikkö, perheterapeutti Tarja Sassi

tarja.sassi@krits.fi

puh. 050 4124 016

puh. 09 7743 6132

Sosiaalineuvos Esa Ellalla

esa.ellala@pp.inet.fi

puh. 09 7743 6132

Toiminnanjohtaja Ulla-Maija Nikula

ullamaija.nikula@icloud.com

puh. 0440 333 678

VARAJÄSENET

Talousasiantuntija Leea Järvinen

leea@jahe.fi

puh. 040 7373 521

Seurakuntatyöntekijä Jani Lindroos

jani.lindroos@hotmail.com

puh. 040 960 3211

Diakoni Anja Ollila

anja.ollila@evl.fi

Puh. 09 2340 2536