YHTEYSTIEDOT


KESKUSTOIMISTO

Keskustoimisto Romano Missio ry.
Vilppulantie 2 C 4
00700 HELSINKI
puh. 09 351 1366
toimisto@romanomissio.fi

Tuula Åkerlund, toiminnanjohtaja

puh. 041 459 2529
tuula.akerlund@romanomissio.fi

Mervi Pamukci, toimistosihteeri
puh. 040 9401396
mervi@romanomissio.fi

Martti Kiveläinen, talousvastaava
puh. 040 9401 397
martti.kivelainen@romanomissio.fi

SOSIAALI- JA DIAKONIATYÖ

Alida Friman, sosiaalipalveluohjaaja
Puhelinajat: Ma-To klo: 10.00-15-00
puh. 09 351 1366
alida.friman@romanomissio.fi

LASTENSUOJELUTYÖ

Päiväkummun lastenkoti
Mieholantie 158
16800 HÄMEENKOSKI
puh. 03 7641 501
fax. 03 7645 002

Hanna Pekonen, johtaja
puh. 041 441 6350
hanna.pekonen@romanomissio.fi

HANKKEET JA PROJEKTIT

Naisten Kulma -hanke

Jenny Penna, palvelupäällikkö
puh. 045 8739 990
jenny.penna@naistenkulma.fi

Ramona Schwartz, palveluohjaaja
puh. 044 3007 815
ramona.schwartz.naistenkulma.fi

Katriina Roth, palveluohjaaja
puh. 050 408 6883
katriina.roth@naistenkulma.fi

Naisten Kulma Oulun toimipiste

Senja Valentin, palveluohjaaja
puh. 045 182 4104
senja.valentin@naistenkulma.fi

Eväitä Arkeen -projekti

Pia Kara, projektikoordinaattori
puh. 050 3241 010
pia.kara@romanomissio.fi

Miriam Hagert, palveluohjaaja
puh. 050 3044 099
miriam.hagert@romanomissio.fi

Jussi Ärling, palveluohjaaja
puh. 050 3044 099
jussi.arling@romanomissio.fi

Jasmin Nyman, palveluohjaaja
puh. 050 3256 490
jasmin.nyman@romanomissio.fi

Terne Apre -projekti

Mertsi Berg, projektikoordinaattori
puh. 050 4646 525
mertsi.berg@romanomissio.fi

Jari Faltin, nuorisotyöntekijä
puh. 050 5720 913
jari.faltin@romanomissio.fi

Angelica Vironen, nuorisotyöntekijä
puh. 050 5954 638
angelica.vironen@romanomissio.fi