Yhteystiedot

Romano Missio

Keskustoimisto

Romano Missio ry.
Vilppulantie 2 C 4
00700 HELSINKI

puh. 09 351 1366
toimisto@romanomissio.fi

FB: Romanien osallisuus

Mikael Mertsi Ärling ”MEDI”

Mikael Mertsi Ärling ”MEDI”

toiminnanjohtaja

puh. 040 509 2307
mertsi.arling@romanomissio.fi

Mervi Pamukci

Mervi Pamukci

johdon assistentti ja palkanlaskija

puh. 040 9401396
mervi@romanomissio.fi

Martti Kiveläinen

Martti Kiveläinen

talouspäällikkö

puh. 040 9401 397
martti.kivelainen@romanomissio.fi

Alida Friman

Alida Friman

sosiaali- ja diakoniatyön palveluohjaaja

Puhelinajat
ma-to klo 10.00-15-00
puh. 040 9401 398
alida.friman@romanomissio.fi

Tenho Ärling

Tenho Ärling

Media-alan oppisopimusopiskelija

Lastensuojelutyö

Päiväkummun lastenkoti
Mieholantie 158
16800 HÄMEENKOSKI

puh. 050 911 1582

Hanna Pekonen

Hanna Pekonen

johtaja

puh. 041 441 6350
hanna.pekonen@romanomissio.fi

Dimitri Theslund

Dimitri Theslund

kasvatusvastaava

puh. 050 466 5936
dimitri.theslund@romanomissio.fi

Hanketyöntekijät

RRT-palvelut

Jani Lindroos

Jani Lindroos

RRT-palvelut, palvelupäällikkö

puh. 045 8739 990
jani.lindroos@romanomissio.fi

Katriina Roth

Katriina Roth

RRT-palvelut, Naisten Kulma Helsingin toimipiste, palveluohjaaja

puh. 050 408 6883
katriina.roth@naistenkulma.fi

Heidi Ärling

Heidi Ärling

RRT-palvelut, Naisten Kulma Helsingin toimipiste, palveluohjaaja

puh. 044 300 7815
heidi.arling@naistenkulma.fi

Anne Holm

Anne Holm

RRT-palvelut, Naisten Kulma Oulun toimipiste, aluekoordinaattori

puh. 050 4765 480
anne.holm@naistenkulma.fi

Senja Valentin

Senja Valentin

RRT-palvelut, Naisten Kulma Oulun toimipiste, palveluohjaaja

puh. 045 182 4104
senja.valentin@naistenkulma.fi

Mertsi Roth

Mertsi Roth

RRT-palvelut, Miesten Piste, osa-aikainen palveluohjaaja

puh. 050 517 4544 (ma,ti,to)
mertsi.roth@romanomissio.fi

Rainer Frisk

Rainer Frisk

RRT-palvelut, Miesten Piste, osa-aikainen palveluohjaaja

puh. 050 461 8457
rainer.frisk@romanomissio.fi

Terne Apre – Nuorten vuoro -hanke

Mertsi Berg

Mertsi Berg

Terne Apre – Nuorten vuoro -hanke, projektipäällikkö

puh. 050 4646 525
mertsi.berg@romanomissio.fi

Jussi Ärling

Jussi Ärling

Terne Apre – Nuorten vuoro -hanke, nuorisotyöntekijä

puh. 050 325 5679
jussi.arling@romanomissio.fi

Angelica Vironen

Angelica Vironen

Terne Apre – Nuorten vuoro -hanke, nuorisotyöntekijä

puh. 050 5954 638
angelica.vironen@romanomissio.fi

KokoNainen-projekti

Pia Kara

Pia Kara

puh. 050 324 1010
pia.kara@romanomissio.fi

Verkkolaskuosoite

LY-tunnus:  0201745-5
Nimi: Romano Missio ry
Verkkolaskuosoite: 003702017455
Operaattoritunnus: 003721291126
Välittäjä: Maventa

Pankki- ja tilitiedot:
Nordea FI18 1031 3000 2876 93
BIC: NDEAFIHH